Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz çocukların, ergenlerin ve erişkinlerin bakış açılarında değişim yaratarak, farkındalık kazandırarak, potansiyellerini açığa çıkararak, problemlerini çözmede yol arkadaşlığı yapmaktayız.

Bize başvuran danışanlarımızın pek çok alanda ihtiyaçlarını karşılayacak bir ekip ile çalışmaktayız. Toplumumuza ve kendi gelişim sürecimize katkı sağlayabilmek için farklı eğitimler almaya devam etmekteyiz.    


Ekibimizde; Eğitim ve Yaşam Koçları, Hızlı Okuma Eğitmeni, Disleksi Eğitmeni, NLP Uzmanı, Sufi Theta Healing Uzmanı, Nefes Koçu, Psikolog, Access Bar Eğitmeni, Biyoenerji Uzmanı, EFT Uzmanı, Regresyon Uzmanı, Yoga Eğitmeni, Kariyer ve İlişki Koçu, Danışman ve Gazeteci   bulunmaktadır.


Libra Koçluk Gelişim Akademi; kurumsal vizyonu desteklemek ve yüksek performans kültürünü oluşturmak amacıyla çeşitli eğitim programları hazırlamıştır.

Amacımız, zihinsel, fiziksel ve ruhsal olarak üretken, verimli, farklı eko sistemlere dönüşmek ve gelişmektir. Bireyler ve kurumlarda bu değişim ve gelişimi maksimum düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

“Her birey kendisinin lideridir. Liderlik gerçeği vizyona çevirebilmektir.’’ Kurumsal alanda da EKO Sisteme uyarlanma anlayışını gözeterek Uluslararası Akrediteye sahip ICCW programı ile etkili hizmetler vermekteyiz.

   

ULUSLARARASI DOĞRULAMA

ICCW; Alınan eğitimi uluslararası standartlarda ölçme ve sertifikalandırma yetkisine sahiptir. Uluslararası doğrulama kodu ile tüm dünyada geçerlidir.


UZMAN DENETÇİLER

ICCW bir eğitimi veya kuruluşu, kalite veya süreç yönetimi konularında, deneyimli denetçi ekibi ile değerlendirir.


KARİYER GELİŞİMİ

Uluslararası geçerliliği olan bir sertifika hem rekabet hem de kişisel gelişim için bir avantaj sağlar.


ULUSLARARASI STANDARTLAR

ICCW; Eğitimleri ve kuruluşları ISO prosedürleri konusunda akredite edilmiş bir kurum olarak denetler.

Kendimizi sürekli geliştirecek eğitimler alarak bireylere rol model olabilmektir.


Verilen sertifikalar ICCW resmi sitesinden kare kod veya vatandaşlık numarası ile doğrulanabilmektedir. (www.iccw.us)

 Sertifikalar ICCW cep telefonu uygulamasından, yeni kimlik kartlarındaki barkod ile doğrulanabilmektedir.

Bu sayede sertifika sahibi; kağıt sertifika, diploma, transkript gibi belgeleri cep telefonundan doğrulayıp görüntüleyebilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı olarak aşağıdaki üniversitelerden de sertifika verilmektedir.

1) Altınbaş Üniversitesi(E devlette sorgulanabilir.)

2) Gedik Üniversitesi (E devlette sorgulanabilir.)

3) Ayvansaray Üniversitesi (E devlette sorgulanabilir.)

4) Kıbrıs İlim Üniversitesi

5) Gebze Teknik Üniversitesi


TEMEL İLKELERİMİZ

‘’Her birey eşsiz, mükemmel bir potansiyele sahiptir.’’ İnancıyla bireyin kendi üstün özelliklerini fark etmesini ve bunları kullanarak hedeflerini ve hayallerini gerçekleştirmesi için alan oluşturmaktır.

         Bütünlüğü ve bütünün parçaları arasındaki ilişkiyi gözeterek, ön yargısız ve objektif bir mercekten bakabilmek, iç görü oluşturabilmektir.

         Bireylerin kendi yol haritalarını çizmelerine imkân tanıyarak, çeşitli çözüm ve olasılıklara kapı açmak, onların yaşamlarını daha dengeli ve mutlu hale getirmelerine destek olmaktır.   

        Kurumların kendi vizyon, misyon ve değerlerine uygun eğitimler tasarlayarak gelişim yolculuklarında birlikte yürümektir.