Pre Loader

Access Bars

Access Bars Nedir?

Günümüzde enerji ile ilgili kullanılan pek çok öğreti ve metot var. Bunlar içinde çok hızlı bir şekilde çalışan hem uygulanan hem de uygulayan kişinin de aynı anda faydalandığı, şifalandığı bize farklı çözüm ve olasılıklar sunan Access Bars’tan bahsetmek istiyorum.
Access Bars bizlerin daha fazla kendi bilincimize ulaşmamız için tasarlanmış araçların tümüdür. Amacı kendimizi sonsuz varlık olduğumuzu hatırlatan ve olduğumuzu düşündüğümüz kendimizin ötesinde bir yaşam yaratmamıza yardım etmektir. Sonsuz olduğumuzda sonsuz bir algı, biliş, almak ve kabul etmek üzerinden işlevsel oluruz.
Bizler düşünce, duygu, yargı ve inançlarımızdan yola çıkarak seçimler yapıyoruz. Haliyle hepimizin yaşadığı şey kendi gerçekliği oluyor. Aslında bazen istemediğimiz halde bu yargı ve inançlar nedeniyle aldığımız mecburi kararlar oluyor. Tüm bunların yaşamımızı nasıl kısıtladığını, sınırlandırdığını hepimiz biliyoruz.
Birçok kişiden çevredekilerin ‘’ne diyeceği ne düşüneceği, nasıl bir bakış açısıyla değerlendirecekleri’’ konusunda öngörülerimiz var. Eminim ki sizler de başkalarına göre yaşadığımızın farkındasınız. Peki ne yapalım diyorsunuz?
Access Bars yargılarımızın, inançlarımızın olmadığı saf bilinçli olma hale geçmemizi sağlayan bir dizi proses ve metotlardan oluşuyor.
Bilinç yaşamımızın tüm alanlarında farkında olduğumuz, bir bütün olarak var olmamız aslında. Daha fazla olasılığa, daha fazla seçeneğe, daha fazla yaşama kendimizi açsaydık nasıl olurdu?
Bizi gerçekte olduğumuz sonsuz bir varlık olarak tanımaya ve bizim ötemizde bir yaşam yaratmaya davet ediyor. Sonsuz bir varlık olduğumuzda sonsuz algı, biliş, olma ve alıp kabul etmekten işlev yapıyoruz. Artık her şey mümkün, olası ve tüm seçimler bize aittir. Aslında Access düşünce, duygu, yargı inanç hapsinden bizi özgür kılmayı sağlıyor. Sınırlı olduğumuzda çok az seçime ve sınırlı olanaklara sahip oluyoruz.
Tüm bu bağımlılıklardan özgürleşmenin ilk yolu izin vermekten geçiyor. Bu durum yaşamın her alanında aynı fikirde olduğumuz ya da direnç gösterdiğimiz tüm düşünce, duygu, inanç ve yargıların farkında olmamızı sağlıyor. Tüm bunların ilginç bir bakış açısı olduğunu hatırlayarak kendimizi özgürleştirmeye başlayabiliriz.
Herhangi bir konuda sonuç beklerken, cevap ararken EVET ya da HAYIR; OLACAK veya OLMAYACAK dediğimizde başka bir olasılık kalıyor mu? Bunun yerine Access’in de söylediği gibi soru sorsak neler mümkün olabilirdi?
Ya bugün şu an yaşamımız yeni başlıyormuş gibi olsaydı? Ya yaşamımız daha eğlenceli olsaydı? Ya kendimizi yargılamak şu ana kadar kendimize yaptığımız en kaba şeyse? Başkalarından beklediğimiz ya da umut ettiğimiz nezaket ve sevecenliği kendimize yöneltmenin zamanı geldiyse? Bunu talep ettiğimizde dünya bunu taklit edecektir.
Access’in farklılıklarından biri de onun tamamen sorulardan oluşması. Kendinin yanıt olduğunu ya da tüm soruların cevaplarını bildiğini iddia etmiyor.
Kendinize lütfen sorun: “Yaşamımın neye benzemesini isterdim?”

Access Bars Nasıl ve Kimler Tarafından Uygulanıyor?

Access Bars konunun ve uygulamanın eğitimini almış kişiler tarafından uygulanıyor.
Uygulama şekli uzanarak kafamızda bulunan 32 bars noktasına sadece dokunarak ve temizleme cümlesi söylenerek yapılıyor. Ayrıca üç farklı eğitmenden eğitim alınırsa eğitmenlik sertifikasına sahip olunuyor.
Access Bars uygulamaya başlandığında vücudunuzdaki enerji akışını hissedersiniz. Büyük ölçüde rahatlarsınız. Yaşamınızda kendinizi kısıtladığınız, durdurduğunuz, susturduğunuz her şey, öfkeler, kinler, küskünlükler, kızgınlıklar silinmeye başlar. Zihniniz daha berrak hale gelir. Sonuçları almaya hemen başlarsınız. Sizinle birlikte uygulayan kişi de aynı şekilde temizlenir.
Access Bars’ın çalıştığı konulardan bazıları güç, yaratıcılık, farkındalık, umutlar ve hayaller, yaşlanma önleyici, şifa, huzur ve dinginlik, iletişim, zaman ve alan, neşe.
Sizin yaşamınızı değiştirmeniz için neler mümkün?
Bundan daha iyi nasıl olur?

Randevu almak için online randevu sistemimizi kullanabilirsiniz