Sevgi Pehlivan TABAK

Sevgi Pehlivan TABAK

Gelişim & Yaşam Koçu

1971 yılında Ankara‘da doğan Sevgi Pehlivan Tabak, üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Ev Ekonomisi Yüksek Okulunda gördü. Beslenme, çocuk gelişimi ve psikolojisi, ev idaresi, köy el sanatları ana bilim dallarında 4 yıl eğitim aldı.
Çalışma hayatı boyunca ithal ecza depolarında, ilaç, kozmetik ve kimya firmalarında satış ve yöneticilik yapan Sevgi Pehlivan Tabak,  iş hayatı ile ilgili birçok alanda eğitim verdi ve koçluk yaptı. Pehlivan Tabak, aldığı bireysel ve mesleki eğitimlerle kişisel gelişimine katkıda bulundu. Kişilere;  iş başlatma, geliştirme süreçlerinde destek oldu.
Anne olduğunda, kızının nasıl büyüdüğünü görmek ve bu süreci  yaşamak  için bir süreliğine işine ara verdi. Bu dönemde öğrenci ve yaşam koçluğu ile tanıştı. Keyifli geçen bu süreçte kendisi de değişip dönüşüm yaşadı.

Öğrenci ve Yaşam Koçluğu yanında, Mental Aritmetik, Denge ve  Farkındalık, NLP, Hafıza Teknikleri, Anlayarak ve Etkin Hızlı Okuma Teknikleri, Test Çözme Teknikleri, Verimli Ders Çalışma, İmajinasyon, Zihin Haritası, Hedef  Çalışmaları, EFT, Nefes Egzersizleri, Beden Dili, Zaman Yönetimi, REİKİ, Acces Bars  eğitimlerini aldı. Çeşitli okullarda öğrencilerle ve öğretmenlerle bu deneyimlerini paylaştı. Bireysel koçluk hizmetleri verdi. Sevgi Pehlivan Tabak, bilgi ve sevgisini, kendisi ile ilgili farkındalık yaşamak isteyen bireylere, koçluk yaparak büyütüyor.